Współpraca


unnamed
Prywatne Policealne Studium Sztuki Wokalnej

Nauka w Studium trwa trzy lata. Kształci w zawodzie muzyk o specjalności wokalista. Studenci poza realizacją programu nauczania odbywają także praktykę sceniczną przygotowując pod opieką Pedagogów koncerty oraz spektakle. Uczelnia organizuje również konsultacje dla piosenkarzy przede wszystkim w zakresie piosenki dziecięcej, młodzieżowej i poezji śpiewanej. Przy Studium działa punkt konsultacyjny dla wokalistów, nauczycieli, prezenterów oraz wszystkich osób zajmujących się zawodowo retoryką. Konsultacje i informacje dotyczą sposobów pracy nad głosem, jego higieną (także higieną słuchu), a także rehabilitacją.

vocalart.pl


Dom Kudom-kultury-stokrotka,pic1,1017,1870,25314,show1ltury „Stokrotka”

http://www.dkstokrotka.pl/

 


Miłosz Gałaj – Śpiewak operowy/aktor musicalowy i pedagog śpiewu.gałaj Asystent przy Katedrze Wokalistyki i Zakładzie Musicalu Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nauka śpiewu to nie tylko emisja głosu. W ramach lekcji pracuje nad zaangażowaniem w śpiew całego ciała, sukcesywnie rozwijając artystyczną osobowość i pogłębiając muzyczną wrażliwość. W metodach nauczania bazuje na własnych doświadczeniach z gruntu muzyki poważnej (śpiew klasyczny) i teatru musicalowego (belting). Zafascynowany fenomenem ludzkiego głosu nieustannie pogłębia wiedzę i czerpie inspirację z wielu obecnych na świecie systemów rozwoju głosu oraz kursów prowadzonych przez wybitnych pedagogów-śpiewaków. Jego studenci i absolwenci są solistami teatrów muzycznych na terenie całej Polski.

miloszgalaj.com
vocalcoach.pl


Piotr Serbintowicz – nauczyciel emisji głosu, dyrygent chóru Mocni w Wierze, wokalista.

art-vocal.blogspot.com/


Marcin Zielonka – Osteopata, chiropraktyk, fizjoterapeuta. Absolwent fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego i dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestnik licznych międzynarodowych szkoleń i studiów podyplomowych. Specjalista, który posiada interdyscyplinarne kwalifikacje z zakresu zdrowia człowieka i kultury fizycznej. Przez całe życie konsekwentnie łączy swoje pasje z rozwojem zawodowym. Skupia się na skutecznych i mających podstawy naukowe metodach pracy zgodnie z medycyną opartą na faktach.

zielonka.com


mgr Arkadiusz Dąbrowski – Masażysta, terapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej na kierunku Wychowanie Fizyczne. Absolwent Medycznego Studium Zawodowego im. M. Minczewskiej w Białej Podlaskiej na kierunku technik masażysta z potwierdzonymi kwalifikacjami zawodowymi.

http://www.terapeuta-masaz.dl.pl/
Facebook