53050710_423366305105016_5228874515374669824_n

Nauka w Studium trwa trzy lata. Kształci w zawodzie muzyk o specjalności wokalista. Studenci poza realizacją programu nauczania odbywają także praktykę sceniczną przygotowując pod opieką Pedagogów koncerty oraz spektakle. Uczelnia organizuje również konsultacje dla piosenkarzy przede wszystkim w zakresie piosenki dziecięcej, młodzieżowej i poezji śpiewanej. Przy Studium działa punkt konsultacyjny dla wokalistów, nauczycieli, prezenterów oraz wszystkich osób zajmujących się zawodowo retoryką. Konsultacje i informacje dotyczą sposobów pracy nad głosem, jego higieną (także higieną słuchu), a także rehabilitacją.

www.vocalart.pl

Stowarzyszenie im.Józefa Madei

Stowarzyszenie powstało w roku 2019 z inicjatywy przyjaciół – muzyków działających w Wielkopolsce i współpracujących ze sobą w ramach wielu projektów artystycznych.

www.festiwalmadei.pl

Dom Kudom-kultury-stokrotka,pic1,1017,1870,25314,show1ltury „Stokrotka”

Patrycja Serafin – trener wokalny, logopedka

www.wokalkołcz.pl

Piotr Serbintowicz – nauczyciel emisji głosu, dyrygent chóru Mocni w Wierze, wokalista.

art-vocal.blogspot.com/

Marcin Zielonka – Osteopata, chiropraktyk, fizjoterapeuta. Absolwent fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego i dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Uczestnik licznych międzynarodowych szkoleń i studiów podyplomowych. Specjalista, który posiada interdyscyplinarne kwalifikacje z zakresu zdrowia człowieka i kultury fizycznej. Przez całe życie konsekwentnie łączy swoje pasje z rozwojem zawodowym. Skupia się na skutecznych i mających podstawy naukowe metodach pracy zgodnie z medycyną opartą na faktach.

zielonka.com

mgr Arkadiusz Dąbrowski – Masażysta, terapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie na Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej na kierunku Wychowanie Fizyczne. Absolwent Medycznego Studium Zawodowego im. M. Minczewskiej w Białej Podlaskiej na kierunku technik masażysta z potwierdzonymi kwalifikacjami zawodowymi.